להתלבש יפה גם בקורונה

לא סתם אומרים שהבגד עושה את האדם.
אומנם במצב המטורף אליו נקלעו,לא תמיד יש חשק להתלבש יפה, והאמת,אין כל – כך למה.
הרי אנו תקועות בבית, אסור לצאת להסתובב בחוץ, ואפילו לקפוץ לגינה ציבורית הקרובה זה כרגע לא אפשרי. אין ספק, שהסגר הזה לא ממש עושה לנו חשק לקום מהמיטה להחליף לבגדים אחרים ולא להישאר עם פיג'מה עד סוף היום, עד שנחליף לפיג'מה אחרת.


אבל למרות, זאת ההמלצה שלנו היא לא להישאר בפיג'מה! גם אם יש לך את הפיג'מה הכי יפה והכי מושלמת, היא עדיין נשארת פיג'מה.
ברגע שאנו מחליפות את הפיג'מה בבגד אחר, ההרגשה שלנו אוטומטית משתנה, וכך גם ההתנהלות שלנו במשך היום.


אנחנו כבר פחות מרגישות תקועות בבית ולא נחוצות או יעילות, אלא מרגישות חיוניות ומלאות אנרגיה כי הבגדים שאנו לובשות משפיעות לנו על המצב רוח.
זה נותן לנו חשק למצוא תעסוקה או תחביב חדש שיעביר לנו את הזמן בצורה נעימה ויעילה יותר, נותן אנרגיה לא לשבת כל היום בחוסר מעשה ואפילו מרגיש יותר נוח לנהל שיחות וידאו או זום עם חברים וקרובי משפחה שאנו מתגעגעים אליהם ולא יכולים להיפגש איתם. אם את לבושה בהתאם, לא תחשבי פעמיים אם לענות לשיחת וידאו בהפתעה, הרי בנינו, זה קצת מביך שיראו אותך עם פיג'מה באמצע היום, לא?


כאשר אנו מתעוררות, ולא משנה אם בגלל המצב אנו מרשות לעצמנו להתעורר מעט מאוחר מהרגיל ונשארות עם פיג'מה,  אוטומטית המוח שלנו משדר שזה בסדר להעביר את היום בבטלה. פיג'מה נועדה לשינה בלבד (והמלצה שלי: אל תקשיבו לפרסומות שהכל אפשר בפיג'מה,ממש לא 😉) מותר להתפנק איתה עוד קצת מידי פעם, אך ממש לא מומלץ להישאר איתה למשך היום, לא משנה כמה נוחה היא.
כשאת בבית, את מעדיפה נוחות?  אין בעיה! תבחרי בגדים שיהיה לך נוח להישאר איתם בבית, אך תקפידי מאוד שהבגדים שתבחרי יהיו גם יפים.
בגד יפה עושה מצב רוח טוב, וזה מוכח!


אחד הדברים שלי קל לעשות ועוזר לי לצאת מהפיג'מה הנוחה,זה לדמיין שכל רגע יכולים להפתיע אותי בדלת,ואני ממש לא רוצה שיראו אותי בבגדים מביכים, מלוכלכים ובטח לא בפיג'מה שישנתי איתה, אז ישר כשאני מתעוררת (לפעמים זה רק כמה דק' אחרי הקפה של הבוקר) אני בוחרת את הבגדים שבא לי ללבוש באותו יום ומבטיחה לעצמי שאת הסגר הזה אני יעבור בצורה הכי טובה שיש, אשתדל למצות כל רגע ללמוד משהו חדש, לקרוא ספר מעניין שתמיד חיכיתי לקרוא ולא היה לי זמן, להתחיל תחביב חדש והכי חשוב, שבסוף יום, כשאחזור לפיג'מה שוב, ארגיש שעבר עליי עוד יום נהדר!

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב linkedin
השארת תגובה

דילוג לתוכן